مهرمن :: Mehrman

.

نماد عشق و دوستی ایرانیان

برای مشاهده مطالب سایت از منوی آخرین نوشته ها و موضوعات استفاده نمائید

———–>>>>————>>>>

با سلام و درود به شما هموطن عزیز ، به سایت رسمی مهرمن خوش آمدید.

قبل از بازدید از مطالب سایت به چند نکته دقت فرمائید : این سایت برای معرفی مهرمن و آئین مهرمن به عنوان یادآوری آئینی انسانی و ملی افتتاح گردیده است ، مهرمن نمادی از عشق و احساس یک ایرانی است که هر ساله بدون در نظر داشتن قومیت و مذهب در قالبی ملی ، معنوی همراه با جشن و هدایا برگذار می گردد . اصول مهرمن بر مبنای اصل ملیت وانسانیت بنا گردیده است . بطور خلاصه مهرمن به یک ایرانی گفته می شود که پایبند به اصول انسانی است و در اوج و احساس خود پاسدار فرهنگ ایرانی بوده و همواره در تلاش برای پیشرفت آن می باشد .مهرمن هیچگونه وابستگی سیاسی ، قومی ، مذهبی نداشته و نخواهد داشت و صرفا یک نماد ملی فرهنگی ایرانی می باشد . برای کسب اطلاع بیشتر و آشنایی با ما همراه باشید .

به امید روزی که هر ایرانی مهرمنی جاودانه باشد

MEHRMAN=PERSIAN LOVE

سخنی با دوستان

بسیاری از دوستان و بازدیدکنندگان ابتدا با این سوال مواجه می شوند ( آیا  مهرمن به ما مربوط می شود ؟  )  و یا اینکه مهرمن به چه کسانی گفته می شود ؟ و آیا این روز تنها برای عشاق است و ارتباطی به ما پیدا نمی کنید ؟؟؟

بطور معمول درصد بالائی از دوستان بدون مطالعه و بازدید اظهار نظر می کنند و این امر یکی از اصلی ترین علل عدم پیشرفت فکری و فرهنگی می باشد . بطور خلاصه مهرمن در معنای خود که می توانید در مطالب سایت جستجو کنید به معنای مهرورزی و پندار نیک است و این تنها مرتبط با عشاق نیست ، بطور حتم تمامی شما عزیزان دوستانی دارید ، همسایه ، همکلاسی ، همکار و … و گاه این رابطه صمیمت خاصی پیدا می کنند . در این رابطه ها بدون در نظر داشتن جنسیت ، سن و موقیت می توان رابطه ای سالم و شادی را رقم زد . دوستانی که دوستشان داریم و وجودشان برایمان حائز اهمیت است ، پس امری طبیعی است در یک روز از سال به یاد آنها باشیم و این امر را یادآوری کنیم .

سخنی با هنرمندان :

هنرمند ، واژه ای که بیشترین تداعی کننده نام مهرمن است . هرگاه نام یک هنرمند را می شنویم از او  انتظاراتی در ذهنمان پدیدار می شود . هرمند شخصی است که احساس را بگونه ای  ظاهری به تمامی اقشار نشان می دهد . او که از خاکی متولد شده است و با غرور به هنر نیاکان خود می بالد و سعی در زنده نگه داشتن آن دارد . او مسئولیتی سنگین بر دوش خود دارد ، مسئولیتی بس والاتر و پر ارزش تر ار مقامات بلند پایه ! او که باید در کمال احساس نقشی ماندار به یادگار بگذارد که نشان از هویت او باشد و به گوش جهانیان برساند که هنر و هویت او زنده است . پس ای ایرانی تو که خود را یک هنرمند می دانی باید آثاری خلق کنی که هر کس با دیدن آن به هویت تو پی ببرد .

در صورت همکاری  و انتشار مطالب وثبت  تصاویر خود می توانید در بخش ارتباط با ما در ارتباط بوده و نیز نظرات  ، پیشنهادات و انتقادات خود را در همین قسمت اعلام نمائید .

 

استفاده از مطالب این سایت برای تمامی ایرانیان با ذکر منبع بلامانع است

این سایت تقدیم به تمامی ایرانیانی است که دوستانه و عاشقانه هویت خود را بخوبی حفظ می کنند

* ذکر منبع برای دوستان و بازدید کنندگانی است که در صورت ابهام به سایت مراجعه کنند

باشد که هر ایرانی مهرمنی جاودانه باشد

نظرات (۱۰۱)